Pierwsza Komunia

Pierwsza Komunia Święta jest najważniejszym wydarzeniem duchowym w życiu dziecka, dlatego obchodzona jest uroczyście i stanowi święto dla całej rodziny. Słowo "komunia" pochodzi od łacińskiego, „communio”, co oznacza wspólnotę i kojarzone jest w religii katolickiej z Ostatnią Wieczerzą.

My zadbamy o to, aby ten dzień był niezapomniany dla Waszego dziecka i wszystkich jego Gości. Nasza oferta komunijna zawsze jest dostosowana do Państwa potrzeb. Posiadamy szeroki wybór potraw na przyjęcia komunijne w ramach sprawdzonego i rzetelnego cateringu zawierającego wykwintne menu - kompozycję ciepłych dań serwowanych, przekąsek zimnych, napoi (kawy, herbaty, soków, napoi gazowanych) i ciast.

Jeśli marzą Państwo o pięknym przyjęciu komunijnym w gronie swojej rodziny oferujemy naszą kompleksową pomoc w jego organizacji.

Na przyjęciu komunijnym poza standardową jego organizacją zapewniamy:

• prowadzenie całej uroczystości od momentu powitania w Państwa imieniu, aż do momentu pożegnania wszystkich gości,
  • animatora do zabaw z dziećmi,
  • bogato wyposażony kącik zabaw dla dzieci,

Proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia w placówce bądź w formie plenerowej. Obie te formy stwarzają możliwość skorzystania przez dzieci i gości z uroków otaczającego nasz Punkt Przedszkolny ogrodu.

Podczas tej donioslej uroczystości dzieci mogą pobawić się na sali zabaw czy też w ogrodzie, a dorośli odpocząć na świerzym powietrzu pod namiotem.

W celu urozmaicenia przyjęcia możecie Państwo skorzystać także z licznych dodatkowych atrakcji zorganizowanych przez nas w ramach zlecenia takich jak:

• spacer uczestnikow uroczystości po starówce Miasta Gdańska w asyście przewodnika i fotografa,
  • zabawa z klaunem przy muzyce dziecięcej z licznymi konkursami dla dzieci,
  • akompaniament na pianinie podczas sporzywania posiłku uczestnikow uroczystości przy wspólnym stole.

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe święto, którego podniosły charakter podkreślą odpowiednio dobrane kwiatowe dekoracje. I w tym zakresie służymy Państwu swym doświadczeniem i pomocą.

Na tak doniosłej uroczystości nie może zabraknąć tortu komunijnego pokrytego okolicznościową dekoracją z masy marcepanowej, o dowolnym smaku jego środka ( np: śmietanowym, truskawkowym, orzechowym, czekoladowym).

Zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty wykonania sesji zdjęciowej np. w plenerze dzieci komunijnych z rodzicami (chrzestnymi), rodzeństwem etc…

Dodatkowo istnieje możliwość zarezerwowania pokoju dla dziecka jako formmy osobistej garsoniery umożliwiającej swobodne dokonywanie zmiany stroju podczas uroczystości w atrakcyjnej cenie.