Oferta dodatkowa

U  R  O  D  Z  I  N  Y

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urodzin, które możemy zorganizować w przedszkolu. Dziecko i jego gości spotka wiele atrakcji takich jak: konkursy z nagrodami, śpiewanie piosenek, niespodzianki.

Nie musisz martwić się już o przygotowanie i dekorację mieszkania, poczęstunek, wymyślanie zabaw dla swojego dziecka i jego przyjaciół, a także o sprzątanie, ponieważ to wszystko ZROBIMY ZA CIEBIE.

Nasza wykwalifikowana kadra wprowadzi dzieci w świat zabawy, w której mogą wcielić się w postacie z bajek, zanurzyć się w krainie biedronek, pszczółek czy choć przez chwilę stać się piratem, kosmitą lub kowbojem.

PAKIET PODSTAWOWY:

• Rezerwację sali na wyłączność klienta (2 godziny niezapomnianej zabawy);
  • Dekorację sali,
  • Animatorkę prowadzącą całą imprezę (możliwość zorganizowania urodzin bez prowadzącego animatora);
  • Rekwizyty i pomoce do zabaw;
  • Zastawa stołowa dla dzieci;
  • Motyw przewodni zabawy - do wyboru;

DODATKOWE ATRAKCJE:

• Malowanie twarzy dzieci
  • Zdjęcia z imprezy na płycie CD

PRZYKŁADOWE MOTYWY PRZEWODNIE URODZIN:

• Indianie
  • Podróż po kontynentach lub krajach
  • Piraci
  • Kosmici
  • Bal u Księżniczki lub Księcia
  • Podwodny świat

Zasady organizowania urodziny

Górna granica wieku dzieci, dla których możemy zorganizować urodziny w naszym punkcie przedszkolnym to 12 lat.

Ilość dzieci ograniczona do 16.

Imprezy okolicznościowe organizujemy:

1) w dni powszednie (godz. 18:00 - 20:00),

2) w weekendy: sobota (godz. 15:00-17:00), niedziela (godz. 11:00-13:00 oraz 16:00-18:00),

Uwaga: Istnieje możliwość przedłużenia imprezy.

Termin urodzin należy zarezerwować minimum 7 dni przed imprezą . Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki przelewem lub bezpośrednio w Punkcie Przedszkolnym w wysokości min. 150 zł oraz podpisanie umowy o organizacji przyjęcia urodzinowego.

W przypadku braku wpłaty zaliczki po dokonaniu wstępnej rezerwacji termin automatycznie przepada w przeciągu 3 dni bez wcześniejszego informowania o anulowaniu rezerwacji.

W przypadku rezygnacji z imprezy wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.

Wstępnej rezerwacji można dokonać osobiście lub telefonicznie pod numerami:

725 - 135 - 302 lub 530 - 344 - 606

Uwaga: Istnieje możliwość zakupienia poczęstunku dla rodziców:

Kawa, herbata, woda, sok, ciastka

Image du Blog petitemimine.centerblog.net

Cennik urodzin

Solenizant (Jubilat) i do 8 gości: 400 zł (impreza z animatorem)

Solenizant (Jubilat) i do 8 gości: 300 zł (impreza bez animatora)

Każda kolejna osoba +30 zł

Przedłużenie urodzin o dodatkową godzinę: 100 zł bez animatora, 150 zł z animatorem - (do wcześniejszego uzgodnienia)

Malowanie buziek dzieci 8 zł/dziecko

Sesja zdjęciowa - 50 zdjęć z imprezy (na płycie CD) -30 zł

Uwaga: Cena nie obejmuje poczęstunku dla gości oraz tortu.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA PRYZKADOWEGO POCZĘSTUNKU:

Urodzinki na słono (sok, chipsy, paluszki, słone orzeszki, krakersy, owoc, woda)

Urodzinki na słodko (sok, słodki batonik, rogalik 7 Days, kolorowe żelki, herbatniki, owoc, woda)

Urodzinki Mix (sok, paluszki, chrupki kukurydziane, herbatniki, kolorowe żelki, owoce sezonowe do wyboru, woda)

Uwaga: Istnieje możliwość zamówienia tortu i zakupu zaproszeń.