ZAPRASZAMY DO

PUBLICZNEGO INTEGRACYJNEGO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO

Akademia Małego Europejczyka im św. Jana Pawła II

Jestesteśmy publicznym punktem przedszkolnym o charakterze integracyjnymy. Nasza Akademia Małego Europejczyka im. św. Jana Pawła II ukierunkowana jest na wielostronny rozwój dziecka zarówno zdrowego jak i niepełnosprawnego. Pomagamy wszystkim naszym wychowankom przeżywać, odkrywać i przekraczać ich dotychczasowe osiągnięcia oraz integrować się w różnorodnej wiekowo grupie dziweczynek i chłopców. Akademia kieruje aktywne, bogate wewnętrznie dziecko biorąc pod uwagę jego prawa, oczekiwania, potrzeby i dążenia, mogące wyrażać swoje własne "ja", otwarte na otaczający je świat i sytuację w poszanowaniu dla  polskiejtradycji, kultury i dziedzictwa narodowego.
Zapraszamy dzieci z różnych kultur i narodowości. Stawiamy sobie za cel naukę tolerancji oraz szanowania każdego człowieka, a także popularyzowanie idei integracji europejskiej opartej o dziedzictwo jej suwerennych narodów, cywilizacji łacińskiej i humanizmu chrześcijańskiego w tym szczególnie dorobku życia i nauczania Patrona naszej Akademii - św. Jana Pawła II. Dzieci w naszym punkcie integracyjnym zdobędą odpowiedni poziom wiedzy, umiejętności a także rozwiną inteligencję emocjonalną, będą szczęśliwsze i bardziej pewne siebie.

Działamy od września 2012 roku zgodnie z podstawą programową MEN

PRZYJMUJEMY DZIECI W WIEKU OD 3 DO 6 LAT

W uzasadnionych przypadkach Dyrektor ds. pedagogicznych podejmuje decyzję o przyjęciu dziecka w wieku 2.5 lat

Publiczny Integracyjny Punkt Przedszkolny - Akademia Małego Europejczyka im. św. Jana Pawła II
czynny jest od godz. 6.30 do godz 16.30 w dni powszednie tygodnia.