Nauka tańca

DZIECI  W WIEKU OD 4  DO 6 LAT

Nauczanie tańca w tej grupie wiekowej polega na zaznajomieniu dziecka z muzyką i ruchem. W formie zabawy przy muzyce pokazywane są proste elementy tańca. Taka forma nauki ma na celu przygotowanie dziecka pod względem fizycznym i psychicznym do nauki trudniejszych kroków i choreografii, rozwija koordynację ruchową, wyrabia wrażliwość na muzykę, uczy rozpoznawać melodie i rytmy. Z czasem pokazywane są trudniejsze kroki do konkretnych już tańców. Zajęcia trwają 45 min. i odbywają się 2 razy w tygodniu.

DZIECI W WIEKU OD 7 DO 9 LAT

Przez pierwszy rok nauki zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 min. w grupie rekreacyjnej .W kolejnych latach, w zależności od tego jak dziecko zaangażuje się w taniec, ilość zajęć może wzrastać i mogą to być grupy turniejowe. Program nauczania obejmuje 8 tańców towarzyskich: walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, samba, rumba, cha-cha, jive.

DZIECI W WIEKU OD 10 DO 14 LAT

System nauczania jest podobny jak w grupie wiekowej 7 - 9 lat. Program nauczania obejmuje 8 tańców towarzyskich: walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, samba, rumba, cha-cha,jive. Pokazywane są trudniejsze kroki i bardziej zaawansowane choreografie. Zajęcia prowadzone są bardziej intensywnie i odbywają się 2 razy w tygodniu po 1h.

Miejsce Zajęć: Akademia Małego Europejczyka im. bł. Jana Pawła II w Gdańsku przy ul. Dworkowa 11

ZAPISY: OSOBIŚCIE - CODZIENNIE w dni robocze tygodnia oprócz weekendów OD GODZINY 12.00 do godziny 20:00,

TELEFONICZNIE - 530 - 344 - 606 lub 725 - 135 - 302

MAILEM: maly.europejczyk@wp.pl

Koszt zajęć

Opłata za miesiąc: 80 zł.

Ubiór na zajęcia taneczne

Obuwie wygodne, najlepiej na gumowej podeszwie - tego typu obuwie jest wygodne i bezpieczne (nie ślizga się). Ubiór powinien być wygodny nie krępujący ruchów - podkoszulka lub bluza (pod bluza powinna być koszulka, tak aby można było się rozebrać), wygodne spodnie leginsy lub dresy, dla dziewcząt mogą być krótkie spódniczki. Ubiór powinien pozwolić bez skrępowania usiąść na podłodze.

Zajęcia tańca odbywają się w ciągu całego roku szkolnego.

W tym czasie organizujemy trzy pokazy tańca, na których dzieci mogą zaprezentować swoje umiejętności przed rodzicami. Każdy pokaz nagradzany jest dyplomem.

Dzieci ze szczególnymi zdolnościami i zamiłowaniem do tańca znajdą u nas bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności, oferujemy bowiem fachową opiekę i bezpośredni dostęp do wiedzy tanecznej, która w przyszłości może stworzyć mistrza.